Jdi na obsah Jdi na menu
 


tuning

31. 5. 2006

Renocar Brno - Jaro 2006

Několik posledních jarních ročníků, pravda, docela pokulhávalo a nejvíce to bylo zapříčiněno mizerným počasím, jenž se bohužel rok od roku podepisuje na návštěvnosti. Na původně stanovený termín, 1.dubna, bohužel organizátoři nestihli připravit Brněnský okruh, ležící pod vrstvou vcelku čerstvého sněhu a tak byl termín přesunut o týden později. To některé plánované účastníky rozhodilo natolik, že se rozhodli tento počáteční sraz vynechat, ve vidině stejně špatného počasí.
Ale 8.dubna nám počasí ukázalo i svoji světlou stránku. Celý den svítilo slunce jako o závod, jako by si po několika letech přecijen chtělo napravit reputaci.
Volné jízdy veřejnosti ještě nebyly zdaleka zaplněny a pomalu se nám začínal chystat sprint.
Jako už ostatně na spoustě předchozých srazech tu jednoznačně dominoval Seat Ibiza Cupra II. na zlatých kolech, tentokáte doplněná o fantasticky ozvučenou Felicii. Jinak se to tu hemžilo početnou rodinou Imprezz od nejstaršího modelu až po ten nejnovější. Také se tu sešlo docela dost klubů, jenž si na Masarykově okruhu daly sraz. Například početná společnost Mazd MX, či Trabantí klub.
Ze zajímavostí byl také k vidění Cecil, jak přezdívají v Tuning magazínu jejich bílému Lanceru.
Co říci závěrem? Tento jarní brněnský sraz bych určitě pochválil za počasí :-), ale také za obstojně připravený okruh, žádné velké zádrhele ze strany pořadatelů, prostě pohoda. Přesto však pocit je rozhodně rozpačitý, neboť návštěvnost se zdála být letos citelně slabší a zdaleka nedosahovala úrovně předchozích ročníků.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

super

(čertinka, 9. 4. 2007 15:54)

byla sem tam a bylo to moc hezký krásný auta...počasí taky šlo..pohoda